DERVİŞOĞLU ÇOCUKLARA HEDİYELER DAĞITTI

Tarih: 29 Nisan 2021 Perşembe 01:06

Mersinli Şair ve İş İnsanı Sait Dervişoğlu Ağrı programında, milli eğitimde düzenlenen törende öğrencilere 100 tablet ve bilgisayar dağıttıktan sonra, Ağrılı kız sporculara da eşofman ve spor malzemeleri hediye etti.

Dervişoğlu ayrıca otizmli çocuklara da hediyeler dağıttı. Dervişoğlu çocuklara, kadınlara ve spora yönelik bir çok ziyaret gerçekleştirdikten sonra yönünü Diyadin, Doğubayazıt, Muradiye ve Van’a çevirdi.

DERVİŞOĞLU: AĞRIYA İKİNCİ MEMLEKETİM DİYEBİLİRİM

Yol boyunca Diyadin Rehabilitasyon Merkezi, İshakpaşa Sarayı, Ahmed-i Hani Türbesi ve Muradiye Şelaleri’ne uğrayan Dervişoğlu, yol boyunca köy çocukları ile buluşarak onlara hediyeler takdim etti. Ahmed-i Hani türbesinde bir süre dua eden Dervişoğlu, İshak Paşa Sarayı'nda incelemelerde bulundu. İyi ki Ağrı’ya geldiğini ve iyi ki Ağrılı çocuklarla buluştuğunu dile getiren Dervişoğlu,  “O kadar sıcak kanlı bir karşılama oldu ki, Ağrı’ya ikinci memleketim diyebilirim” dedi.

Dervişoğlu seyahatinin son gününde, Van’daki Akdamar Adası’nı da ziyaret ettikten sonra Mersin’e geri döndü.


Etiket: sait dervişoğlu, yardım eli, kitap, yazar, şiir


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 

 
 
  
 

 

Tarsus Son Saat | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. tarsussonsaat.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA