MERSİN’E YILDIZLAR AKIN EDECEK

Tarih: 9 Eylül 2021 Perşembe 15:18

Mersin Büyükşehir Belediyesinin normalleşme süreciyle birlikte başlatacağı 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları 3 gün sürecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek konserlerde, her gün farklı ilçelerde birçok sanatçı sahne alacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 28- 29 ve 30 Ağustos 2021 tarihlerinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda sanatçı Mersinlilere müzik ziyafeti sunacak. Ünlü şarkıcıların sahne alacağı konserlerin coşku ile geçmesi bekleniyor.

Pandemiden dolayı zor geçen şu günlerde birazda olsa vatandaşların eğlenmesi ve iyi zaman geçmesi için hazırlanan konserlere ilginin büyük olması bekleniyor.

Büyükşehir Belediyesi normalleşme sürecine geçilmesinin ardından Mersinlilere moral olması açısından uzun süredir ara verilen konser programlarıyla heyecanlandırmaya başladı.

MERSİN YILDIZLAR GEÇİDİ İLE MÜZİK ŞÖLENİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Mersin 7’den 70’e vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenen konser programları ile adeta yıldızlar geçidine de ev sahipliği yapacak.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 

 
 
  
 

 

Tarsus Son Saat | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. tarsussonsaat.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA